Prince Of Hip Hop

Mozete skidati filmove, igrice...

PrijemPortalFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

SMS poruke!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MalaLulu

Ženski Broj poruka : 1
Godina : 20
Raspoloženje : Smorena
Datum upisa : 31.08.2008

PočaljiNaslov: SMS poruke!   Pet Sep 19, 2008 5:26 pm

1)Ziwi swoj ziwot zajebi swe oko sebe, jer niko nije wredan da zbog njega zajebes sebe!!!!!

2)Bese lepa kao Bog, alć je otisla do mog od pica i droge.Swe je lepo imala ,a sad je ruznija i od BABAROGE!!!

3)Posto niste clan planinskog drustva i nemate clansku karticu stoga vas molim da mi se ne Kad sam jeo govna, jeo sam tebe.

4)Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio
ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub.!

5)Otiso si jednog dana i odneo pola stana! Sad se vracas po vitrinu.....MARS U PIZDU
MATERINU!!

6)Moram ti priznati da mastam o tebi i de mi se vec dugo svidjas!Zastane mi dah kad te vidim!Zelim te i jednom te moram imati.
Audi A8...volim brza kola...

7) Juzna Morava niz reku kotrlja kamencice, vetar niz avliju rastura articici, moja ljubav raste kao krater, ako te ne volim jebes mi mater.

8 ) Pitaju kravu zasto tuzno gleda a ona kaze: Kad bi vas svaki dan tukli i za sise vukli, jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali!!!

9) Sada cu vam nadograditi mozak...molim sacekajte..trazim...trazim..i dalje trazim...izvinjavam se, oticicu, mozak nije nadjen!

10) Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni, a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!!

11) Nase prijateljstvo mi puno znaci: kad ti places, placem i ja, kad se ti smijes, smijem se i ja, kad se ti bacis kroz prozor, ja umirem od smieha...

12) Kako si sladak."rodila majka kinder jaje"

13) Bog stvori sunce-toplo i sjajno, stvori mjesec-mio i drag, stvori more bistro i duboko, zatim stvori TEBE...jer, nekakvu pizdariju je ipak morao napraviti.

14) Dosta je bilo stiha i proza,mene bez sexa hvata nervoza!!!

15) Cula sam da ti je velik, krut.Da ti ne moze stati u hlace, i mogu ti reci da ti je bas super taj...DZEMPER !!!

16) Bili jednom princ i princeza, voljeli su se tako strasno kako niko nikad nije.Jednog
dana princ ALAD-UM EJIN ostavi princezu u suzama.Znas li zasto? Procitaj ime princa sa zada!
17) Pricaju dva kondoma, i rece jedan: u zadnje vreme sanjam decu, a drugi ce covece pa ti si puko!!
18 ) Patis dok ne shvatis, a kad shvatis da patis tad patis sto si shvatio da si uzalud patio...
19) Kada ti sreca okrene ledja sutni je u DUPE!
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Emo_girl ^_^

Ženski Broj poruka : 2
Godina : 106
Raspoloženje : Srecna :D
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: SMS poruke!   Sub Dec 06, 2008 12:27 am

Hehe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

SMS poruke!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tuzne poruke i citati
» Sretan ti rodjendan
» Laku noć dragi prijatelji
» Zvuk harmonike Srdjan Zivkovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prince Of Hip Hop :: ....::::::::I Josh Mnogo Stvari::::::::.... :: Humor I Zabava-
Skoči na: